3Д проектування пам’ятників – відносно новий напрямок у процесі виготовлення надгробків.

Завдяки сучасним технологіям стало можливо заздалегідь побачити кінцевий результат пам’ятника, який ви замовляєте, надаючи свої начерки або креслення.

Технологія 3Д проектування дає змогу ще на стадії планування усунути недоліки, які можуть виникнути в майбутньому під час створення пам’ятника.

3Д проєктування моделі пам’ятника має величезний перелік плюсів, що і робить його настільки популярним у наш час:

1. Замовник не тільки бачить кінцевий варіант пам’ятника, а й може подивитися наскільки він гарний з усіх боків і різних кутів.

2. Підібрати відповідні слова співчуття чи епітафій, тло, на якому буде розміщено фотографію, визначитися з видом гравірів.
3. 3Д моделювання дає змогу також побачити, який вигляд і колір граніт матиме на пам’ятнику, що дасть змогу його змінити або комбінувати, якщо це забажає замовник.
4. замовник може вибрати, які декоративні елементи будуть розміщені на пам’ятнику, чи буде він прикрашений вазами та лампадками, чи буде квітник відкритим, чи буде квітник відкритим, чи буде з плитою, чи буде встановлений стіл або лавочки для пам’ятника.
5. Крім того, варто сказати, що процес 3Д проектування моделі пам’ятника складається з двох етапів. Перший – це створення моделі надгробка з урахуванням усіх нюансів і побажань замовника, і другий – створення на основі комп’ютерної моделі повноцінного робочого креслення з точними розмірами і даними. Це дає змогу скоротити час планування пам’ятника і створення його креслень, проконтролювати точність виконання робіт виробником.
ТПК “Приозерний” – це торговельно-виробничий комбінат, основною діяльністю якого є виробництво та встановлення пам’ятників з граніту та бетону.

Наші фахівці повною мірою допоможуть вам у створенні та проектуванні надгробного пам’ятника. Ми допоможемо вам змоделювати пам’ятник з урахуванням всіх перерахованих вище пунктів.

Адже основним нашим завданням є створення надгробного пам’ятника, який на довгі роки увічнить пам’ять про близьких нам людей.

Виїзд менеджера додому чи до вказаного місця з каталогом пам'ятникiв!
Телефонуйте!