Без категорії

З якого матеріалу краще замовити пам’ятник

Відхід з життя близької людини – величезна втрата для всіх друзів, родичів і сім’ї. Увічнити пам’ять того, хто передчасно відійшов в інший світ, можна тільки одним способом. Замовити пам’ятник на місце поховання. Єдине питання, яке турбує покупця – з якого матеріалу краще замовити пам’ятник.

 

Адже ринок пропонує безліч будівельних і конструкційних матеріалів. А ті, своєю чергою, мають сотні відмінностей за структурою, фактурою, забарвленням та іншими візуальними або технічними характеристиками. Але вихід є – наш невеличкий лікнеп допоможе зрозуміти замовнику, в чому відмінності запропонованих варіантів і якому виробу віддати перевагу.

З якого матеріалу краще замовити пам’ятник: основні види

 

Якщо виключити зі списку металоконструкції, які вимагають догляду та залучають вандалів, то залишаються лише 3 матеріали:

 

  • Граніт. Природний камінь, що вирізняється серед інших матеріалів бездоганною міцністю та стійкістю до зносу.
  • Мармур. Ще один природний камінь, який вирізняється на тлі всіх матеріалів винятковою красою.
  • Крихітка. Буває гранітною, мармуровою, бетонною та змішаною.

 

Пам’ятники з граніту – які краще замовити

Граніт має відмінну палітру кольорів і відтінків, але дуже великий розбіг за ціною для кожного виду. Компанії з виготовлення пам’ятників для здешевлення виробу використовують граніт, який видобувається поблизу в кар’єрах. Якщо покупець прагне отримати ексклюзивне імпортне рішення, то ціна граніту піднімається вгору. Найбільш популярні на ринку України такі кольори:

 

  • Чорний.
  • Сірий.
  • Червоний.
  • Рожевий.
  • Зелений.

 

Виготовлення пам’ятників з граніту може виконуватися в одному тоні або комбінуватися з матеріалів з різними відтінками кольорів. У другому випадку рекомендується залучати до роботи дизайнерів, щоб правильно порівняти кольори та зробити красиво, а не нав’язливо.

 

Пам’ятники з мармуру – унікальний зовнішній вигляд

Якщо потрібна вишуканість та ексклюзивність, однозначно, краще замовити пам’ятник із мармуру. Головне, пам’ятати про звільнення, яке потрібно виконувати не рідше двох разів на рік. З мармуру найчастіше виготовляють елементи декору та аксесуари. Недолік мармуру – слабка стійкість до зношування.

 

Мармур має до сотні різних відтінків кольору. Причому це не просто велика палітра, а шикарний зовнішній вигляд будь-якої пам’ятки. Стела, плита, склеп чи меморіальний комплекс – будь-яка конструкція переливатиметься на сонці, як казковий замок. Цим і привертає увагу мармур. А ще, у природного матеріалу чудова ціна, яка влаштовує замовників у бюджетному та середньому ціновому сегменті.

 

Крихітка з граніту, мармуру та бетону

За фактом це відходи виробництва пам’ятників, які у зв’язці зі смолою допомагають виготовити ексклюзивний пам’ятник. Головна особливість крихти в тому, що розчин можна додавати барвники. Тобто можна швидко та дешево виготовити пам’ятник у будь-якому кольоровому оформленні. Міцність монументів або аксесуарів з крихти дуже висока.

 

Який матеріал для пам’ятника вибрати

 

Коли покупець цікавиться, з якого матеріалу краще замовити пам’ятник, потрібно одразу визначитися із ціною. Якщо бюджет не обмежений – однозначно, пріоритет найкраще віддавати граніту. Причому робити меморіальний комплекс комбінований, з кількох видів дорогого природного каменю.

 

За обмеженого бюджету, для строго стилю, підійде той самий граніт, наприклад, Габбро. Чорний камінь привабливий, міцний та дешево коштує. Потрібна ексклюзивність у бюджетному ціновому сегменті – подивіться у бік мармуру чи крихти. Під керівництвом професійного дизайнера можна створити справжній шедевр. Красу пам’ятника оцінять родичі та друзі померлого, що прийшли на могилу, згадати близьку людину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *