Він був людиною великої душі. Щиро Вам співчуваємо!

Це трагедія: нам дуже боляче в цей час. Але Вам найважче за всіх! Якщо можемо чимось Вам допомогти – звертайтеся одразу ж!

Він багато значив мені в житті. Сумую з Вами!

Він так багато своєї душі залишив у всіх нас! Це вічно, поки ми живі!

Уся наша сім’я співпереживає твоєму горю. Співчуваємо… Кріпись!

Його роль у моєму житті величезна! Наскільки дрібні ті розбіжності, які були, а те добро і ті справи, які він для мене зробив, я ніколи не забуду. Співчуваю Вам!

Яка втрата! Божа людина! Молюся за нього, молюся за всіх вас!

Як шкода, що не встиг сказати йому “Прости!”. Він відкрив для мене новий світ, і я буду пам’ятати про це завжди! Співчуваю щиро!

Я сумую за вашою втратою. Я знаю, що це важкий удар для вас
Приносимо свої щирі співчуття всім рідним і близьким людям.

Мені сказали, що ваш брат помер. Мені дуже шкода, сумую разом із вами.
Пішла прекрасна людина. Мої співчуття вам і всій вашій родині в цей сумний і важкий момент

Ця трагедія завдала болю всім нам. Але звісно, Вас вона зачепила найбільше. Прийміть мої співчуття

Я розумію, наскільки важко втрачати близьку людину. Мені дуже шкода. Можливо, я зможу зараз чимось допомогти вам?

Щирі співчуття рідним і близьким. Велика втрата для нас. Пам’ять про неї буде в наших серцях. Сумуємо разом із рідними.

Прийміть наші щирі співчуття. Нехай Бог воздасть їй на небесах за все добро що вона творила. Вона є і залишиться в наших серцях….

Приносимо Вам і всій вашій родині свої глибокі співчуття у зв’язку з трагічною смертю… Ми поділяємо вашу скорботу і звертаємо до вас слова підтримки і розради. Ми молимося за загиблого… Зі співчуттями, …

Щирі співчуття рідним і близьким передчасно померлого від усієї нашої родини.

Дуже гірко втрачати своїх коханих, рідних і близьких, і вдвічі гірше, якщо нас покидають молоді, красиві й талановиті. Упокой Господи його душу.

Усі, хто знав його, сумують зараз, адже така трагедія не може залишити байдужим нікого.

Я розумію, наскільки вам важко зараз. Я не зможу забути його ніколи і запевняю, що буду всіляко підтримувати вас, варто вам до мене звернутися.

Ми сумуємо разом із вами за тим, хто передчасно пішов. Це велика втрата для всіх, ми висловлюємо щирі співчуття батькам, усім рідним і близьким. Хай благословить Господь його душу.

Кажуть, онуків люблять навіть більше, ніж своїх дітей. І ми відчули сповна цю любов нашої бабусі. Її любов грітиме нас усе життя, і ми, своєю чергою, передамо частинку цього тепла онукам і правнукам – нехай сонце любові не меркне ніколи…

Немає нічого страшнішого і болючішого за втрату дитини. Неможливо знайти таких слів підтримки, щоб хоч на краплю полегшити ваш біль.

Можна тільки здогадуватися, як вам зараз важко. Прийміть наші щирі співчуття про смерть вашої дорогої донечки.

Нехай я не дуже добре знав твого батька особисто, але я знаю, як багато він значив у твоєму житті, адже ти так часто розповідав про його життєлюбність, почуття гумору, мудрість, турботу про тебе… Гадаю, дуже багатьом людям його буде не вистачати. Я молю Бога за тебе і вашу сім’ю.

Немає слів висловити, як глибоко ми сумуємо про смерть. Вона була чудовою, доброю жінкою. Ми навіть уявити не можемо, наскільки сильним ударом став її відхід для Вас. Ми нескінченно сумуємо за нею і пам’ятаємо, як вона одного разу …

Вона була зразком такту і милосердя. Ми щасливі, що вона була в нашому житті. Ви можете розраховувати на нашу допомогу в будь-яку хвилину.

Щиро шкодую про втрату вашого тата. Я висловлюю щире співчуття всім вам і знаю, це дуже сумний і сумний для вас час.

Я знаю зі свого життя, наскільки глибокі втрати, коли ти розумієш, що його більше не буде у вашому житті. Я можу вам сказати, єдине, що може допомогти пережити вам вашу втрату – це ваші спогади.

Ваш батько прожив довге і повноцінне життя і багато чого досяг у своєму житті.

Його завжди пам’ятатимуть як працьовиту, розумну і люблячу людину. Мої думки і молитви будуть з усіма вами. Бажаю вам знайти розраду у ваших рідних і близьких, хто розділяє вашу втрату. Моє найглибше співчуття.

Я вражений цією сумною новиною. Важко її прийняти. Поділяю твій біль втрати…

Мое сердце разбито вчерашним известием. Переживаю вместе с тобой и вспоминаю самыми теплыми словами! Трудно принять утрату! Вечная память!

Звістка про смерть брата – страшний удар! Боляче навіть подумати про те, що ми більше його не побачимо. Прийми наші з чоловіком співчуття!

Досі новина про смерть тітки здається безглуздою помилкою! Неможливо це усвідомити! Прийми мої щирі співчуття твоїй втраті!

Співчуваю! Боляче навіть подумати про це, важко говорити. Співчуваю твоєму болю! Вічна пам’ять!

Важко висловити словами, як ми співпереживаємо вашій втраті! Золота людина, яких мало! Ми будемо пам’ятати про нього завжди!

“Це неймовірна, катастрофічна втрата. Втрата справжньої людини, кумира, зразкового сім’янина і громадянина своєї країни”

Співпереживаємо Вашій втраті! Повідомлення про смерть сина вразило всю нашу родину. Ми пам’ятаємо і запам’ятаємо його як найдостойнішу людину. Прийміть наші щирі співчуття!

Слабка розрада, але знайте, що ми поруч із вами в горі втрати доньки і щиро співпереживаємо всій вашій родині! Вічна пам’ять!

Словами не можна передати весь біль і печаль. Як страшний сон. Вічний спокій твоїй душі.

Мене ошелешила ця страшна новина. Для мене вона – гостинна господиня, добра жінка, але для тебе… Втрата мами… Я тобі так співчуваю і плачу разом із тобою!

Мы очень, очень огорчены, не передать словами! Тяжело, когда теряешь близких, но смерть матери — это горе, против которого нет лекарства. Прими искренние соболезнования утрате!

Она была образцом деликатности и такта. Память о ней будет настолько же бесконечной, как её доброта ко всем нам. Уход …..  — ни с чем не сравнимое горе. Прими мои глубокие соболезнования!

Горе, ни с чем не сравнимое! И у меня нет слов, чтобы уменьшить твою боль. Но я знаю, что ей бы не хотелось видеть твое отчаяние. Крепись! Скажи мне, что бы в эти дни я могла взять на себя?

Мы счастливы, что знали ее. Её добрый нрав и щедрость удивляли всех нас, такой она и запомнится! Трудно выразить словами нашу скорбь — она слишком велика. Пусть хоть малым утешением станут самые добрые воспоминания и светлая память о ней!

Звістка про її відхід стала шоком для нас. Можемо лише здогадуватися, яким ударом став для Вас її відхід.

У такі хвилини ми відчуваємо себе покинутими, але пам’ятайте, що у Вас є друзі, які любили і цінували Вашу …… Розраховуйте на нашу допомогу!

Словами не залікувати в серці страшну рану. Але світлі спогади про неї, як чесно і гідно вона прожила життя, завжди будуть сильнішими за смерть. У світлій пам’яті про неї ми вічно з Вами!

Втрачати близьких дуже важко… А втрата мами (доньки, сина) – це втрата частини себе… Її (її) буде завжди бракувати, але нехай пам’ять про неї і тепло будуть з тобою завжди!

Словами не залікувати цю рану втрати. Але світла пам’ять про неї, яка чесно і гідно прожила життя, будуть сильнішими за смерть. Ми з Вами у вічній пам’яті про неї!

Усе життя її пройшло в незліченних працях і турботах. Такою сердечною і душевною жінкою ми і будемо пам’ятати її вічно!

Без батьків, без мами вже нікого немає між нами і могилою. Нехай мудрість і стійкість допоможе пережити тобі ці найважчі дні. Тримайся!

З нею пішов зразок чесноти! Але вона залишиться дороговказною зіркою для всіх нас, хто її пам’ятає, любить і шанує.

Саме для неї можна присвятити добрі слова: “Та, чиї вчинки і справи відбувалися від душі, від серця”. Нехай земля їй буде пухом!

Прожите нею життя має ім’я: “Доброчесність”. Вона – джерело життя, віри і любові для люблячих дітей і онуків. Царство небесне!
Як багато ми недосказали їй за життя!

Прийми мої щирі співчуття! Яка людина! Вона як жила скромно і тихо, так і пішла смиренно, ніби свічка згасла.

Ми глибоко засмучені звісткою про смерть Вашого …. Він(а) був справедливою і сильною людиною, вірним і чуйним другом. Ми його добре знали і любили, як брата (сестру).

Наша родина сумує разом із Вами. Втрата такої надійної опори в житті непоправна. Але пам’ятайте, що ми вважатимемо за честь допомогти Вам у будь-яку хвилину, коли Вам це буде потрібно.

Співчуваю! Смерть коханого чоловіка – це втрата і себе самої. Тримайся, це найскладніші дні! Сумуємо разом із твоїм горем, ми поруч…

Сьогодні всі, хто знав його, сумують із Вами. Ця трагедія не залишає байдужими нікого з близьких.

Я не забуду свого товариша ніколи, і вважаю обов’язком перед ним підтримати Вас із будь-якого приводу, варто Вам до мене звернутися.

Мені так шкода, що в нас із братом свого часу траплялися розбіжності. Але я завжди цінував і поважав його як особистість. Я прошу вибачення за моменти гордині і пропоную Вам свою допомогу. Сьогодні і завжди.

Завдяки твоїм висловлюванням про ….., мені здається, що і я знав його завжди. Співчуваю тобі про смерть такої коханої людини і такої близької тобі душі! Земля пухом…

Щиро шкодую про втрату вашого тата. Це дуже сумний і сумний для вас час. Але добрі спогади – це те, що допоможе пережити цю втрату.

Ваш батько прожив довге і яскраве життя і досяг у ньому успіхів і поваги. До слів скорботи друзів і спогадів про нього долучаємося і ми.

Щиро співчуваю тобі… Яка людина, який масштаб особистості! Він заслуговує більше слів, ніж можна зараз сказати. У спогадах про дідуся – він і наш учитель справедливості та наставник по життю. Вічна йому пам’ять!

Твоє потрясіння від самотності, що настала, – важкий шок. Але в тебе є сили, щоб подолати горе і продовжити те, що він не встиг. Ми поруч, і ми допоможемо в усьому – звертайся! Це наш борг пам’яті!

Сумуємо з тобою в цю важку хвилину! Він – найдобріша людина, безсрібник, жив для ближніх. Співпереживаємо твоїй втраті й разом із тобою в найдобріших і найсвітліших спогадах про твого чоловіка.

Співчуваємо Вашій втраті! Співчуваємо – втрата непоправна! Розум, залізна воля, чесність і справедливість… – нам пощастило працювати з таким другом і колегою! Як за багато що ми хотіли б попросити в нього вибачення, але пізно… Вічна пам’ять могутній людині!

Мамо, сумуємо і плачемо разом із тобою! Щира наша вдячність від дітей та онуків і тепло спогадів про хорошого батька і доброго діда! Наша пам’ять про нього буде вічною!

Благословенні ті, пам’ять про кого буде такою ж світлою, як про нього. Ми будемо пам’ятати і любити його вічно. Тримайся! Йому було б легше, якби він знав, що ти з усім цим упораєшся.

Прийми мої співчуття! Дорожче за нього і ближче не було, і, напевно, ніколи не буде. Але і в твоєму, і в наших серцях він залишиться молодою, сильною, повною життя людиною. Вічна пам’ять! Тримайся!

Важко підібрати вірні слова в цю важку хвилину. Сумую з тобою! Малою втіхою буде те, що не всім довелося випробувати таке кохання, як ваше. Але нехай у твоїй пам’яті він залишиться живим, повним сил і любові! Вічна пам’ять!

Є така мудрість: “Погано, якщо про тебе нікому піклуватися. Ще гірше, якщо нема про кого піклуватися тобі”. Упевнений, що він не хотів би, щоб ти так сумувала. Давай запитаємо його маму, чим зараз їй можна допомогти.

Співчуваю тобі! По життю рука об руку, і ось ця гірка втрата дісталася тобі. Потрібно, необхідно знайти в собі сили пережити ці найважчі хвилини і важкі дні. У нашій пам’яті він залишиться назавжди.

Виїзд менеджера додому чи до вказаного місця з каталогом пам'ятникiв!
Телефонуйте!

Слова скорботи – це співчуття, які призначені для моральної підтримки близьких, родичів і друзів, які втратили близьку людину. Слова скорботи передбачають короткий і ємний вираз співчуття. Традиційно, вважається, що такі слова не повинні повторюватися. Тобто, повторювати почуті фрази, що звучали до вас, не можна. А якщо людина не знає, що сказати, мовчання і рукостискання буде найкращим рішенням для підтримки близьких.

Слова скорботи: традиції та моральні принципи

Особливість співчуття в тому, що співчуття можна висловити в будь-якій зручній формі. Написати листа, листівку, надіслати повідомлення або озвучити словами. У будь-якому разі, слова скорботи розцінюються, як прояв уваги до невтішного горя.

Співчуття з приводу смерті близької людини можна висловлювати в прозі, віршах, словами з пісень, або звичайними реченнями. Прийнято вважати, що у слів скорботи є термін давності – 40 днів після поховання покійного. Після чого, не рекомендується приносити співчуття близьким родичам людини, яка пішла в інший світ. Оскільки це може розбередити душевну рану.

Підбираючи слова скорботи, слід акуратно ставитися до релігійної приналежності покійного, членів його сім’ї та друзів. Навіть якщо скорботна людина далека від релігії, слід уникати зачіпання подібної тематики. Дні скорботи – не час для з’ясування стосунків на релігійному або етнічному ґрунті. Найчастіше, простіше промовчати, ніж все життя шкодувати про невчасно сказані слова і про сам вчинок.

Ніколи не соромтеся пропонувати свою допомогу, якщо ви дійсно хочете це зробити. Люди, які переживають втрату, часто перебувають у стані шоку і не завжди здатні до самоорганізації. Крім моральної підтримки, не зайвою буде допомога у вирішенні організаційних або фінансових питань.

Слова співчуття: що і як сказати

Крім виготовлення та встановлення пам’ятників, компанія “приозерний” вважає своїм обов’язком допомогти людям, які зіткнулися з проблемою вираження своїх почуттів покійному або його близьким. Ми пропонуємо всілякі варіанти співчуття, які жодним чином не порушують традиції або моральні принципи. Зворушливі та філософські слова, у віршах або прозі. З приводу смерті друзів, родичів, батьків або дітей. За бажання, у Дніпрі та Запоріжжі можна замовити ексклюзивні слова скорботи. У нашій компанії працюють розумні й освічені фахівці, які завжди допоможуть людям висловити співчуття.

Стримувати емоції на похороні не варто. Теплі слова, що йдуть від серця, набагато кращі, ніж завчена промова. Навіть у стані шоку, близьким людям властиво чути фальшиві слова. Не знаєте, що сказати – розкажіть про свої почуття. Згадайте позитивні моменти, які пов’язували вас із покійною людиною. Дитинство, отроцтво, юність – секундний епізод. Ваш мозок сам підбере потрібні слова співчуття, а ви розділите почуття втрати з близькими людьми і друзями.