Він був людиною великої душі. Щиро Вам співчуваємо!
Кріпіться! Тримайся, друже!

Уся наша родина співпереживає твоєму горю. Співчуваємо… Кріпись!

Я сумую за вашою втратою. Я знаю, що це важкий удар для вас.
Приносимо свої щирі співчуття всім рідним і близьким людям.

Пішла прекрасна людина. Мої співчуття вам і всій вашій родині в цей сумний і важкий момент.

Я розумію, наскільки важко втрачати близьку людину. Мені дуже шкода. Можливо, я зможу зараз чимось допомогти вам?

Прийміть наші щирі співчуття. Нехай Бог воздасть їй на небесах за все добро, що вона творила. Вона є і залишиться в наших серцях….

Приносимо Вам і всій вашій родині свої глибокі співчуття у зв’язку з трагічною кончиною… Ми поділяємо вашу скорботу і звертаємо до вас слова підтримки і розради. Ми молимося за загиблого… Зі співчуттями …

Я вражений цією сумною новиною. Важко її прийняти. Поділяю твій біль втрати…

Моє серце розбите вчорашньою звісткою. Переживаю разом із тобою і згадую найтеплішими словами! Важко прийняти втрату! Вічна пам’ять!

Звістка про смерть брата – страшний удар! Боляче навіть подумати про те, що ми більше його не побачимо. Прийми наші з чоловіком співчуття твоїй втраті!

Важко висловити словами, як ми співпереживаємо вашій втраті! Золота людина, яких мало! Ми будемо пам’ятати про нього завжди!

Словами не можна передати весь біль і печаль. Як страшний сон. Вічний спокій твоїй душі.

Наша сім’я сумує разом із Вами. Втрата такої надійної опори в житті непоправна. Але пам’ятайте, що ми вважатимемо за честь допомогти Вам у будь-яку хвилину, коли Вам це буде потрібно.

Мені так шкода, що у нас свого часу траплялися розбіжності. Але я завжди цінував і поважав його як особистість. Я прошу вибачення за моменти гордині і пропоную Вам свою допомогу. Сьогодні і завжди.

Хотілося б знайти слова, щоб хоч якось полегшити твій біль, але важко уявити, чи є на землі такі слова взагалі. Світла і вічна пам’ять!

Сумую з тобою в цю важку хвилину. Страшно навіть уявити, ніби половинка тебе пішла. Але заради близьких, потрібно пережити ці скорботні дні. Незримо він завжди буде поруч – у душі та в нашій вічній пам’яті про цю світлу людину.

Приносимо Вам і всій вашій родині свої глибокі співчуття у зв’язку з трагічною смертю … Ми поділяємо вашу скорботу і звертаємо до вас слова підтримки і розради. Ми молимося за загиблого … Зі співчуттями …

Я розумію, наскільки важко втрачати близьку людину. Мені дуже шкода. Можливо, я зможу зараз чимось допомогти вам?

Мені сказали, що ваш брат помер. Мені дуже шкода, сумую разом із вами.

Ця трагедія завдала болю всім нам. Але, звісно, Вас вона торкнулася найбільше. Прийміть мої співчуття.

Усі, хто знав його, сумують зараз, адже така трагедія не може залишити байдужим нікого. Я розумію, наскільки вам важко зараз. Я не зможу забути його ніколи і запевняю, що буду всіляко підтримувати вас, варто вам до мене звернутися.

Завдяки твоїм висловлюванням про брата, мені здається, що і я знав його завжди. Співчуваю тобі про смерть такої коханої людини і такої близької тобі душі! Земля пухом …

Благословенні ті, пам’ять про кого буде такою ж світлою, як про нього. Ми будемо пам’ятати і любити його вічно. Тримайся! Йому було б легше, якби він знав, що ти з усім цим упораєшся.

Прийми мої співчуття! Дорожче за нього і ближче не було, і, напевно, ніколи не буде. Але і в твоєму, і в наших серцях він залишиться молодою, сильною, повною життя людиною. Вічна пам’ять! Тримайся!

Важко підібрати вірні слова в цю важку хвилину. Сумую за тобою! Малою втіхою є те, що не всім довелося випробувати таке кохання, як ваше. Але нехай у твоїй пам’яті воно залишиться живим, сповненим сил і любові! Вічна пам’ять!

Дуже гірко втрачати своїх коханих і рідних, але вдвічі гірше, коли нас покидають молоді, красиві, сильні. Бережи Господи його душу!

Для всіх нас він залишиться прикладом життєлюбства. І нехай його любов до життя осяє тебе порожнечу і горе втрати та допоможе пережити час прощання. Ми сумуємо з тобою в скрутну хвилину і будемо пам’ятати його вічно!

Тримайся! Із втратою брата ти маєш стати опорою батькам двічі. Допоможи вам бог пережити ці важкі хвилини! Світла пам’ять світлій людині!

Він дуже багато значив для мене і для Вас, сумую з Вами.

Виїзд менеджера додому чи до вказаного місця з каталогом пам'ятникiв!
Телефонуйте!