Ми сумуємо разом із вами про передчасно померлого. Це велика втрата для всіх, ми висловлюємо щирі співчуття батькам, усім рідним і близьким. Хай благословить Господь його душу.

Нехай я не дуже добре знав твого батька особисто, але я знаю, як багато він значив у твоєму житті, адже ти так часто розповідав про його життєлюбність, почуття гумору, мудрість, турботу про тебе… Гадаю, дуже багатьом людям його не вистачатиме. Я молю Бога за тебе і вашу сім’ю.

Він був людиною великої душі. Щиро Вам співчуваємо!

Це трагедія: нам дуже боляче в цей час. Але Вам важче за всіх! Якщо можемо чимось Вам допомогти – звертайтеся одразу ж!

Він багато значив мені в житті. Сумую з Вами!

Він так багато своєї душі залишив у всіх нас! Це вічно, поки ми живі!

Його роль у моєму житті величезна! Наскільки дрібні ті розбіжності, які були, а те добро і ті справи, які він для мене зробив, я ніколи не забуду. Співчуваю Вам!

Яка втрата! Божа людина! Молюся за нього, молюся за всіх вас!

Як шкода, що не встиг сказати йому “Прости!”. Він відкрив для мене новий світ, і я буду пам’ятати про це завжди! Співчуваю щиро!

Я сумую за вашою втратою. Я знаю, що це важкий удар для вас.
Приносимо свої щирі співчуття всім рідним і близьким людям.

Пішла прекрасна людина. Мої співчуття вам і всій вашій родині в цей сумний і важкий момент.

Ця трагедія завдала болю всім нам. Але звісно, Вас вона зачепила найбільше. Прийміть мої співчуття.

Я розумію, наскільки важко втрачати близьку людину. Мені дуже шкода. Можливо, я зможу зараз чимось допомогти вам?

Щирі співчуття рідним і близьким. Велика втрата для нас. Пам’ять про неї буде в наших серцях. Сумуємо разом із рідними.

Прийміть наші щирі співчуття. Нехай Бог воздасть їй на небесах за все добро що вона творила. Вона є і залишиться в наших серцях….

Приносимо Вам і всій вашій родині свої глибокі співчуття у зв’язку з трагічною смертю… Ми поділяємо вашу скорботу і звертаємо до вас слова підтримки і розради. Ми молимося за загиблого… Зі співчуттями …

Усі, хто знав його, сумують зараз, адже така трагедія не може залишити байдужим нікого. Я розумію, наскільки вам важко зараз. Я не зможу забути його ніколи і запевняю, що буду всіляко підтримувати вас, варто вам до мене звернутися.

Вона була зразком такту і милосердя. Ми щасливі, що вона була в нашому житті. Ви можете розраховувати на нашу допомогу в будь-яку хвилину.

Щиро шкодую про втрату вашого тата. Я висловлюю щире співчуття всім вам і знаю, це дуже сумний і сумний для вас час. Я знаю зі свого життя, наскільки глибокі втрати, коли ти розумієш, що його більше не буде у вашому житті. Я можу вам сказати, єдине, що може допомогти пережити вам вашу втрату – це ваші спогади. Ваш батько прожив довге і повноцінне життя і багато чого досяг у своєму житті. Його завжди пам’ятатимуть як працьовиту, розумну і люблячу людину. Мої думки і молитви будуть з усіма вами. Бажаю вам знайти розраду у ваших рідних і близьких, хто розділяє вашу втрату. Моє найглибше співчуття.

Важко висловити словами, як ми співпереживаємо вашій втраті! Золота людина, яких мало! Ми будемо пам’ятати про нього завжди!

Це неймовірна, катастрофічна втрата. Втрата справжньої людини, кумира, зразкового сім’янина і громадянина своєї країни.

Співчуття з приводу смерті мами, бабусі

Мене ошелешила ця страшна новина. Для мене вона – гостинна господиня, добра жінка, але для тебе… Втрата мами… Я тобі так співчуваю і плачу разом із тобою!

Ми дуже, дуже засмучені, не передати словами! Важко, коли втрачаєш близьких, але смерть матері – це горе, проти якого немає ліків. Прийми щирі співчуття втраті!

Вона була взірцем делікатності й такту. Пам’ять про неї буде настільки ж нескінченною, як її доброта до всіх нас. Відхід мами – ні з чим незрівнянне горе. Прийми мої глибокі співчуття!

Ми щасливі, що знали її. Її добра вдача і щедрість дивували всіх нас, такою вона і запам’ятається! Важко висловити словами нашу скорботу – вона занадто велика. Нехай хоч малою втіхою стануть найдобріші спогади і світла пам’ять про неї!

Звістка про її відхід стала шоком для нас. Можемо лише здогадуватися, яким ударом став для Вас її відхід. У такі хвилини ми відчуваємо себе покинутими, але пам’ятайте, що у Вас є друзі, які любили і цінували Вашу матінку. Розраховуйте на нашу допомогу!

Словами не залікувати в серці страшну рану. Але світлі спогади про неї, як чесно і гідно вона прожила життя, завжди будуть сильнішими за смерть. У світлій пам’яті про неї ми вічно з Вами!

Втрачати близьких дуже важко… А втрата …….. – це втрата частини себе… Її (його) буде завжди не вистачати, але нехай пам’ять про неї і тепло матері будуть з тобою завжди!

Словами не залікувати цю рану втрати. Але світла пам’ять про неї, яка чесно і гідно прожила життя, будуть сильнішими за смерть. Ми з Вами у вічній пам’яті про неї!

Усе життя її пройшло в незліченних працях і турботах. Такою сердечною і душевною жінкою ми і будемо пам’ятати її вічно!

З нею пішов зразок чесноти! Але вона залишиться дороговказною зіркою для всіх нас, хто її пам’ятає, любить і шанує.

Ми глибоко засмучені звісткою про смерть Вашого батька. Він був справедливою і сильною людиною, вірним і чуйним другом. Ми його добре знали і любили, як брата.

Наша родина сумує разом із Вами. Втрата такої надійної опори в житті непоправна. Але пам’ятайте, що ми вважатимемо за честь допомогти Вам у будь-яку хвилину, коли Вам це буде потрібно.

Сьогодні всі, хто знав його, сумують із Вами. Ця трагедія не залишає байдужими нікого з близьких. Я не забуду свого товариша ніколи, і вважаю обов’язком перед ним підтримати Вас з будь-якого приводу, варто Вам до мене звернутися.

Завдяки твоїм висловлюванням про сина (доньку), мені здається, що і я знав його завжди. Співчуваю тобі через смерть такої коханої людини і такої близької тобі душі! Земля пухом…

Щиро шкодую про втрату вашого сина (доньки). Це дуже сумний і сумний для вас час. Але добрі спогади – це те, що допоможе пережити цю втрату. Ваш ….. прожив довге і яскраве життя та досяг у ньому успіхів і поваги. До слів скорботи друзів і спогадів про нього долучаємося і ми.

Щиро співчуваю тобі… Яка людина, який масштаб особистості! Він заслуговує більше слів, ніж можна зараз сказати. У спогадах про дідуся – він і наш учитель справедливості та наставник по життю. Вічна йому пам’ять!

Твоє потрясіння від самотності, що настала, – важкий шок. Але в тебе є сили, щоб подолати горе і продовжити те, що він не встиг. Ми поруч, і ми допоможемо в усьому – звертайся! Це наш обов’язок пам’яті!

Співчуваємо Вашій втраті! Співчуваємо – втрата непоправна! Розум, залізна воля, чесність і справедливість… – нам пощастило працювати з таким другом і колегою! Як за багато що ми хотіли б попросити в нього вибачення, але пізно… Вічна пам’ять могутній людині!

Виїзд менеджера додому чи до вказаного місця з каталогом пам'ятникiв!
Телефонуйте!