Я розумію, наскільки важко втрачати близьку людину. Мені дуже шкода. Можливо, я зможу зараз чимось допомогти вам?

Щирі співчуття рідним і близьким. Велика втрата для нас. Пам’ять про неї буде в наших серцях. Сумуємо разом із рідними.

Вона була людиною великої душі. Щиро Вам співчуваємо!

Це трагедія: нам дуже боляче в цей час. Але Вам важче за всіх! Якщо можемо чимось Вам допомогти – звертайтеся одразу ж!

Вона багато значила для мене в житті. Сумую з Вами!

Вона так багато своєї душі залишила у всіх нас! Це вічно, поки ми живі!

Уся наша сім’я співпереживає твоєму горю. Співчуваємо… Кріпись!

Яка втрата! Божа людина! Молюся за нього, молюся за всіх вас!

Як шкода, що не встиг сказати йому “Прости!”. Він відкрив для мене новий світ, і я пам’ятатиму про це завжди! Співчуваю щиро!

Я сумую за вашою втратою. Я знаю, що це важкий удар для вас
Приносимо свої щирі співчуття всім рідним і близьким людям

Мені сказали, що ваша …. померла. Мені дуже шкода, сумую разом із вами.

Пішла прекрасна людина. Мої співчуття вам і всій вашій родині в цей сумний і важкий момент.

Ця трагедія завдала болю всім нам. Але звісно, Вас вона зачепила найбільше. Прийміть мої співчуття.

Прийміть наші щирі співчуття. Нехай Бог воздасть їй на небесах за все добро що вона творила. Вона є і залишиться в наших серцях….

Приносимо Вам і всій вашій родині свої глибокі співчуття у зв’язку з трагічною смертю… Ми поділяємо вашу скорботу і звертаємо до вас слова підтримки і розради. Ми молимося за загиблу.

Усі, хто знав її, сумують зараз, адже така трагедія не може залишити байдужим нікого. Я розумію, наскільки вам важко зараз. Я не зможу забути її ніколи і запевняю, що буду всіляко підтримувати вас, варто вам до мене звернутися.

Ми сумуємо разом із вами за тим, хто передчасно пішов. Це велика втрата для всіх, ми висловлюємо щирі співчуття батькам, усім рідним і близьким. Хай благословить Господь її душу.

Немає слів висловити, як глибоко ми сумуємо про смерть. Вона була чудовою, доброю дівчиною. Ми навіть уявити не можемо, наскільки сильним ударом став її відхід для Вас. Ми нескінченно сумуємо за нею і пам’ятаємо. Вона була зразком такту і милосердя. Ми щасливі, що вона була в нашому житті. Ви можете розраховувати на нашу допомогу в будь-яку хвилину.

Я вражений цією сумною новиною. Важко її прийняти. Поділяю твій біль втрати…

Моє серце розбите вчорашньою звісткою. Переживаю разом із тобою і згадую найтеплішими словами! Важко прийняти втрату! Вічна пам’ять!

Звістка про смерть сестри – страшний удар! Боляче навіть подумати про те, що ми більше її не побачимо. Прийми наші з чоловіком співчуття твоїй втраті!

Досі новина про смерть ….. здається безглуздою помилкою! Неможливо це усвідомити! Прийми мої щирі співчуття твоїй втраті!

Словами не можна передати весь біль і печаль. Як страшний сон. Вічний спокій твоїй душі.

Ми дуже, дуже засмучені, не передати словами! Важко, коли втрачаєш близьких, але смерть …..- це горе, проти якого немає ліків. Прийми щирі співчуття втраті!

Горе, ні з чим не порівнянне! І в мене немає слів, щоб зменшити твій біль. Але я знаю, що їй би не хотілося бачити твій відчай. Тримайся! Скажи мені, що б у ці дні я могла взяти на себе?

Ми щасливі, що знали її. Її добра вдача і щедрість дивували всіх нас, такою вона і запам’ятається! Важко висловити словами нашу скорботу – вона занадто велика. Нехай хоч малою втіхою стануть найдобріші спогади і світла пам’ять про неї!

Все життя її пройшло в незліченних працях і турботах. Такою сердечною і душевною дівчиною ми і будемо пам’ятати її вічно!

З нею пішов зразок чесноти! Але вона залишиться дороговказною зіркою для всіх нас, хто її пам’ятає, любить і шанує.

Як багато ми недосказали їй за життя!

Ми глибоко засмучені звісткою про смерть …. . Вона була справедливою і сильною людиною, вірним і чуйним другом. Ми її добре знали і любили, як сестру.

Співчуваю! Смерть коханої людини – це втрата і себе самої. Тримайся, це найскладніші дні! Сумуємо разом із твоїм горем, ми поруч…

Твоє потрясіння від самотності, що настала, – важкий шок. Але в тебе є сили, щоб подолати горе і продовжити те, що вона не встигла. Ми поруч, і ми допоможемо в усьому – звертайся! Це наш обов’язок пам’яті про …….!

Сумуємо з тобою в цю важку хвилину! Вона – найдобріша людина, безсрібниця, жила для ближніх. Співпереживаємо твоїй втраті і разом з тобою у найдобріших і найсвітліших спогадах про …….

Є така мудрість: “Погано, якщо про тебе нікому піклуватися. Ще гірше, якщо нема про кого піклуватися тобі”. Упевнений, що вона не хотіла б, щоб ти так засмучувалася. Давай запитаємо її маму, чим зараз їй можна допомогти.

Хотілося б знайти слова, щоб хоч якось полегшити твій біль, але важко уявити, чи є на землі такі слова взагалі. Світла і вічна пам’ять!

Сумую з тобою в цю важку хвилину. Страшно навіть уявити, ніби половинка тебе пішла. Але заради дітей, заради близьких, потрібно пережити ці скорботні дні. Незримо вона завжди буде поруч – у душі і в нашій вічній пам’яті про цю світлу людину.

Виїзд менеджера додому чи до вказаного місця з каталогом пам'ятникiв!
Телефонуйте!