Він був світлою, доброю, могутньою, талановитою людиною. Прикладом для всіх нас. Будемо пам’ятати завжди!

Яка втрата! Божа людина! Молюся за нього, молюся за всіх вас!

Мені сказали, що ваш брат помер. Мені дуже шкода, сумую разом із вами.

Ця трагедія завдала болю всім нам. Але, звісно, Вас вона зачепила найбільше. Прийміть мої співчуття.

Приносимо Вам і всій вашій родині свої глибокі співчуття у зв’язку з трагічною смертю… Ми поділяємо вашу скорботу і звертаємо до вас слова підтримки і розради. Ми молимося за загиблого… Зі співчуттями …

Усі, хто знав його, сумують зараз, адже така трагедія не може залишити байдужим нікого. Я розумію, наскільки вам важко зараз. Я не зможу забути його ніколи і запевняю, що буду всіляко підтримувати вас, варто вам до мене звернутися.

Я вражений цією сумною новиною. Важко її прийняти. Поділяю твій біль втрати…

Моє серце розбите вчорашньою звісткою. Переживаю разом із тобою і згадую найтеплішими словами! Важко прийняти втрату! Вічна пам’ять!

Звістка про смерть брата – страшний удар! Боляче навіть подумати про те, що ми більше його не побачимо. Прийми наші з чоловіком співчуття твоїй втраті!

Співчуваю! Боляче навіть подумати про це, важко говорити. Співчуваю твоєму болю! Вічна пам’ять!

Важко висловити словами, як ми співпереживаємо вашій втраті! Золота людина, яких мало! Ми будемо пам’ятати про нього завжди!

Це неймовірна, катастрофічна втрата. Втрата справжньої людини, кумира, зразкового сім’янина і громадянина своєї країни.

Словами не можна передати весь біль і печаль. Як страшний сон. Вічний спокій твоїй душі.

Мені так шкода, що в нас із братом свого часу траплялися розбіжності. Але я завжди цінував і поважав його як особистість. Я прошу вибачення за моменти гордині і пропоную Вам свою допомогу. Сьогодні і завжди.

Завдяки твоїм висловлюванням про брата, мені здається, що і я знав його завжди. Співчуваю тобі через смерть такої коханої людини і такої близької тобі душі! Земля пухом…

Благословенні ті, пам’ять про кого буде такою ж світлою, як про нього. Ми будемо пам’ятати і любити його вічно. Тримайся! Йому було б легше, якби він знав, що ти з усім цим упораєшся.

Прийми мої співчуття! Дорожче за нього і ближче не було, і, напевно, ніколи не буде. Але і в твоєму, і в наших серцях він залишиться молодою, сильною, повною життя людиною. Вічна пам’ять! Тримайся!

Важко підібрати вірні слова в цю важку хвилину. Сумую з тобою! Малою втіхою буде те, що не всім довелося випробувати таку любов, як ваша. Але нехай у твоїй пам’яті воно залишиться живим, повним сил і любові! Вічна пам’ять!

Є така мудрість: “Погано, якщо про тебе нікому піклуватися. Ще гірше, якщо нема про кого піклуватися тобі”. Упевнений, що він не хотів би, щоб ти так сумувала.

Дуже гірко втрачати своїх коханих і рідних, але вдвічі гірше, коли нас покидають молоді, красиві, сильні. Упокой Господи його душу!

Хотілося б знайти слова, щоб хоч якось полегшити твій біль, але важко уявити, чи є на землі такі слова взагалі. Світла і вічна пам’ять!

Для всіх нас він залишиться прикладом життєлюбства. І нехай його любов до життя осяє тобі порожнечу і горе втрати та допоможе пережити час прощання. Ми сумуємо з тобою в скрутну хвилину і будемо пам’ятати його вічно!

Тримайся! З втратою брата ти маєш стати опорою батькам двічі. Допоможи вам бог пережити ці важкі хвилини! Світла пам’ять світлій людині!

Він дуже багато значив для мене і для Вас, сумую з Вами.

Виїзд менеджера додому чи до вказаного місця з каталогом пам'ятникiв!
Телефонуйте!