Він був світлою, доброю, могутньою, талановитою людиною. Прикладом для всіх нас. Будемо пам’ятати завжди!

Яка втрата! Божа людина! Молюся за нього, молюся за всіх вас!

Приносимо Вам і всій вашій родині свої глибокі співчуття у зв’язку з трагічною смертю… Ми поділяємо вашу скорботу і звертаємо до вас слова підтримки і розради. Ми молимося за загиблого…

Усі, хто знав його, сумують зараз, адже така трагедія не може залишити байдужим нікого. Я розумію, наскільки вам важко зараз. Я не зможу забути його ніколи і запевняю, що буду всіляко підтримувати вас, варто вам до мене звернутися.

Я вражений цією сумною новиною. Важко її прийняти. Поділяю твій біль втрати…

Моє серце розбите вчорашньою звісткою. Переживаю разом із тобою і згадую найтеплішими словами! Важко прийняти втрату! Вічна пам’ять!

Співчуваю! Боляче навіть подумати про це, важко говорити. Співчуваю твоєму болю! Вічна пам’ять!

Важко висловити словами, як ми співпереживаємо вашій втраті! Золота людина, яких мало! Ми будемо пам’ятати про нього завжди!

Це неймовірна, катастрофічна втрата. Втрата справжньої людини, кумира, зразкового сім’янина і громадянина своєї країни.

Словами не можна передати весь біль і печаль. Як страшний сон. Вічний спокій твоїй душі.

Наша родина сумує разом із Вами. Втрата такої надійної опори в житті непоправна. Але пам’ятайте, що ми вважатимемо за честь допомогти Вам у будь-яку хвилину, коли Вам це буде потрібно.

Завдяки твоїм висловлюванням про батька, мені здається, що і я знав його завжди. Співчуваю тобі через смерть такої коханої людини і такої близької тобі душі! Земля пухом…

Щиро співчуваю тобі… Яка людина, який масштаб особистості! Він заслуговує більше слів, ніж можна зараз сказати. У спогадах про дідуся – він і наш учитель справедливості, і наставник по життю. Вічна йому пам’ять!

Без батька, без батьків уже нікого немає між нами і могилою. Але він подавав приклад мужності, стійкості та мудрості. І я впевнена в тому, що він зараз не хотів би, щоб ти так сумувала. Кріпись! Я щиро співчуваю тобі.

Благословенні ті, пам’ять про кого буде такою ж світлою, як про нього. Ми будемо пам’ятати і любити його вічно. Крепись! Йому було б легше, якби він знав, що ти з усім цим упораєшся.

Важко підібрати вірні слова в цю важку хвилину. Сумую з тобою! Малою втіхою буде те, що не всім довелося випробувати таку любов, як ваша. Але нехай у твоїй пам’яті воно залишиться живим, повним сил і любові! Вічна пам’ять!

Співчуваю тобі! По життю рука об руку, а ось ця гірка втрата дісталася тобі. Потрібно, необхідно знайти в собі сили пережити ці найважчі хвилини і важкі дні. У нашій пам’яті він залишиться.

Виїзд менеджера додому чи до вказаного місця з каталогом пам'ятникiв!
Телефонуйте!