Скільки добра вона робила ближнім! Як її любили, цінували за життя! З її відходом ми втратили частинку себе. Ми дуже Вам співпереживаємо!

Ця трагедія завдала болю всім нам. Але звичайно, Вас вона торкнулася найбільше. Прийміть мої співчуття

Щирі співчуття рідним і близьким. Велика втрата для нас. Пам’ять про неї буде в наших серцях. Сумуємо разом із рідними.

Прийміть наші щирі співчуття. Нехай Бог воздасть їй на небесах за все добро що вона творила. Вона є і залишиться в наших серцях….

Немає слів висловити, як глибоко ми сумуємо про смерть. Вона була чудовою, доброю жінкою. Ми навіть уявити не можемо, наскільки сильним ударом став її відхід для Вас. Ми нескінченно сумуємо за нею і пам’ятаємо, як вона одного разу … . Вона була зразком такту і милосердя. Ми щасливі, що вона була в нашому житті. Ви можете розраховувати на нашу допомогу в будь-яку хвилину.

Я вражений цією сумною новиною. Важко її прийняти. Поділяю твій біль втрати…

Моє серце розбите вчорашньою звісткою. Переживаю разом із тобою і згадую найтеплішими словами! Важко прийняти втрату! Вічна пам’ять!

Співчуваю! Боляче навіть подумати про це, важко говорити. Співчуваю твоєму болю! Вічна пам’ять!

Словами не можна передати весь біль і печаль. Як страшний сон. Вічний спокій твоїй душі.

Мене ошелешила ця страшна новина. Для мене вона – гостинна господиня, добра жінка, але для тебе… Втрата мами… Я тобі так співчуваю і плачу разом із тобою!

Ми дуже…, дуже засмучені, не передати словами! Важко, коли втрачаєш близьких, але смерть матері – це горе, проти якого немає ліків. Прийми щирі співчуття втраті!

Вона була взірцем делікатності й такту. Пам’ять про неї буде настільки ж нескінченною, як її доброта до всіх нас. Відхід мами – ні з чим не порівнянне горе. Прийми мої глибокі співчуття!

Горе, ні з чим не порівнянне! І в мене немає слів, щоб зменшити твій біль. Але я знаю, що їй би не хотілося бачити твій відчай. Тримайся! Скажи мені, що б у ці дні я могла взяти на себе?

Ми щасливі, що знали її. Її добра вдача і щедрість дивували всіх нас, такою вона і запам’ятається! Важко висловити словами нашу скорботу – вона занадто велика. Нехай хоч малою втіхою стануть найдобріші спогади і світла пам’ять про неї!

Звістка про її відхід стала шоком для нас. Можемо лише здогадуватися, яким ударом став для Вас її відхід. У такі хвилини ми відчуваємо себе покинутими, але пам’ятайте, що у Вас є друзі, які любили і цінували Вашу маму. Розраховуйте на нашу допомогу!

Словами не залікувати в серці страшну рану. Але світлі спогади про неї, як чесно і гідно вона прожила життя, завжди будуть сильнішими за смерть. У світлій пам’яті про неї ми вічно з Вами!

Втрачати близьких дуже важко… А втрата мами – це втрата частини себе… Мами буде завжди не вистачати, але нехай пам’ять про неї і тепло матері будуть з тобою завжди!

Словами не залікувати цю рану втрати. Але світла пам’ять про неї, яка чесно і гідно прожила життя, будуть сильнішими за смерть. Ми з Вами у вічній пам’яті про неї!

Усе життя її пройшло в незліченних працях і турботах. Такою сердечною і душевною жінкою ми і будемо пам’ятати її вічно!

Без батьків, без мами вже нікого немає між нами і могилою. Нехай мудрість і стійкість допоможе пережити тобі ці найважчі дні. Тримайся!

З нею пішов зразок чесноти! Але вона залишиться дороговказною зіркою для всіх нас, хто її пам’ятає, любить і шанує.

Саме для неї можна присвятити добрі слова: “Та, чиї вчинки і справи відбувалися від душі, від серця”. Нехай земля їй буде пухом!

У прожитого нею життя є ім’я: “Доброчесність”. Вона – джерело життя, віри і любові для люблячих дітей і онуків. Царство небесне!

Як багато ми недосказали їй за життя!

Прийми мої щирі співчуття! Яка людина! Вона як жила скромно й тихо, так і пішла смиренно, ніби свічка згасла.

Виїзд менеджера додому чи до вказаного місця з каталогом пам'ятникiв!
Телефонуйте!