Наша родина сумує разом із Вами. Втрата такої надійної опори в житті непоправна. Але пам’ятайте, що ми вшануємо за честь допомогти Вам у будь-яку хвилину, коли Вам це буде потрібно.

Співчуваю! Смерть коханого чоловіка – це втрата і себе самої. Тримайся, це найскладніші дні! Сумуємо разом із твоїм горем, ми поруч…

Сьогодні всі, хто знав його, сумують із Вами. Ця трагедія не залишає байдужими нікого з близьких. Я не забуду свого товариша ніколи, і вважаю обов’язком перед ним підтримати Вас із будь-якого приводу, варто Вам до мене звернутися.

Мені так шкода, що у нас із вашим чоловіком свого часу траплялися розбіжності. Але я завжди цінував і поважав його як особистість. Я прошу вибачення за моменти гордині і пропоную Вам свою допомогу. Сьогодні і завжди.

Завдяки твоїм висловлюванням про його вчинки, мені здається, що і я знав його завжди. Співчуваю тобі про смерть такої коханої людини і такої близької тобі душі! Земля пухом…

Щиро співчуваю тобі… Яка людина, який масштаб особистості! Він заслуговує більше слів, ніж можна зараз сказати. У спогадах про нього – він і наш учитель справедливості, і наставник по життю. Вічна йому пам’ять!

Твоє потрясіння від самотності, що настала, – важкий шок. Але в тебе є сили, щоб подолати горе і продовжити те, що він не встиг. Ми поруч, і ми допоможемо в усьому – звертайся! Це наш обов’язок пам’яті про нього

Сумуємо з тобою в цю важку хвилину! Він – найдобріша людина, безсрібник, жив для ближніх. Співпереживаємо твоїй втраті й разом із тобою в найдобріших і найсвітліших спогадах про твого чоловіка.

Співчуваємо Вашій втраті! Співчуваємо – втрата непоправна! Розум, залізна воля, чесність і справедливість… – нам пощастило працювати з таким другом і колегою! Як за багато що ми хотіли б попросити в нього вибачення, але пізно… Вічна пам’ять могутній людині!

Благословенні ті, пам’ять про кого буде такою ж світлою, як про нього. Ми будемо пам’ятати і любити його вічно. Тримайся! Твоєму чоловікові було б легше, якби він знав, що ти з усім цим упораєшся.

Співчуваю! Визнання, повага, шана, і… вічна пам’ять!

Про таких широких душею людей кажуть: “Як багато нашого пішло з тобою! Як багато твого залишилося з нами”! Ми будемо пам’ятати твого чоловіка вічно і будемо молитися за нього!

Виїзд менеджера додому чи до вказаного місця з каталогом пам'ятникiв!
Телефонуйте!