Усі, хто знав його, сумують зараз, адже така трагедія не може залишити байдужим нікого. Я розумію, наскільки вам важко зараз. Я не зможу забути його ніколи і запевняю, що буду всіляко підтримувати вас, варто вам до мене звернутися.

Ми сумуємо разом із вами за тим, хто передчасно пішов. Це велика втрата для всіх, ми висловлюємо щирі співчуття батькам, усім рідним і близьким. Хай благословить Господь його душу.

Він був людиною великої душі. Щиро Вам співчуваємо!

Я любив її. Співчуваю!

Він багато значив мені в житті. Сумую з Вами!

Він так багато своєї душі залишив у всіх нас! Це вічно, поки ми живі!

Уся наша сім’я співпереживає твоєму горю. Співчуваємо… Кріпись!

Його роль у моєму житті величезна! Наскільки дрібні ті розбіжності, які були, а те добро і ті справи, які він для мене зробив, я ніколи не забуду. Співчуваю Вам!

Яка втрата! Божа людина! Молюся за нього, молюся за всіх вас!

Як шкода, що не встиг сказати йому “Прости!”. Він відкрив для мене новий світ, і я пам’ятатиму про це завжди! Співчуваю щиро!

Я сумую за вашою втратою. Я знаю, що це важкий удар для вас
Приносимо свої щирі співчуття всім рідним і близьким людям

Пішла прекрасна людина. Мої співчуття вам і всій вашій родині в цей сумний і важкий момент

Ця трагедія завдала болю всім нам. Але звісно, Вас вона зачепила найбільше. Прийміть мої співчуття

Я розумію, наскільки важко втрачати близьку людину. Мені дуже шкода. Можливо, я зможу зараз чимось допомогти вам?

Щирі співчуття рідним і близьким. Велика втрата для нас. Пам’ять про неї буде в наших серцях. Сумуємо разом із рідними.

Прийміть наші щирі співчуття. Нехай Бог воздасть їй на небесах за все добро що вона творила. Вона є і залишиться в наших серцях….

Приносимо Вам і всій вашій родині свої глибокі співчуття у зв’язку з трагічною смертю… Ми поділяємо вашу скорботу і звертаємо до вас слова підтримки і розради. Ми молимося за загиблого… Зі співчуттями, …

Щирі співчуття рідним і близьким передчасно померлого від усієї нашої родини. Дуже гірко втрачати своїх коханих, рідних і близьких, і вдвічі гірше, якщо нас покидають молоді, красиві й талановиті. Упокой Господи його душу.

Кажуть, онуків люблять навіть більше, ніж своїх дітей. І ми відчули сповна цю любов нашої бабусі. Її любов грітиме нас усе життя, і ми, своєю чергою, передамо частинку цього тепла онукам і правнукам – нехай сонце любові не меркне ніколи…

Немає нічого страшнішого і болючішого за втрату дитини. Неможливо знайти таких слів підтримки, щоб хоч на краплю полегшити ваш біль. Можна тільки здогадуватися, як вам зараз важко. Прийміть наші щирі співчуття про смерть вашої дорогої донечки.

Нехай я не дуже добре знав твого батька особисто, але я знаю, як багато він значив у твоєму житті, адже ти так часто розповідав про його життєлюбність, почуття гумору, мудрість, турботу про тебе… Гадаю, дуже багатьом людям його не вистачатиме. Я молю Бога за тебе і вашу родину.

Немає слів висловити, як глибоко ми сумуємо про смерть. Вона була чудовою, доброю жінкою. Ми навіть уявити не можемо, наскільки сильним ударом став її відхід для Вас. Ми нескінченно сумуємо за нею і пам’ятаємо, як вона одного разу … . Вона була зразком такту і милосердя. Ми щасливі, що вона була в нашому житті. Ви можете розраховувати на нашу допомогу в будь-яку хвилину.

Звістка про смерть брата – страшний удар! Боляче навіть подумати про те, що ми більше його не побачимо. Прийми наші з чоловіком співчуття твоїй втраті!

Досі новина про смерть тітки здається безглуздою помилкою! Неможливо це усвідомити! Прийми мої щирі співчуття твоїй втраті!

Важко висловити словами, як ми співпереживаємо вашій втраті! Золота людина, яких мало! Ми будемо пам’ятати про нього завжди!

Це неймовірна, катастрофічна втрата. Втрата справжньої людини, кумира, зразкового сім’янина і громадянина своєї країни.

Співпереживаємо Вашій втраті! Повідомлення про смерть сина вразило всю нашу родину. Ми пам’ятаємо і запам’ятаємо його як найдостойнішу людину. Прийміть наші щирі співчуття!

Слабка розрада, але знайте, що ми поруч із вами в горі втрати доньки і щиро співпереживаємо всій вашій родині! Вічна пам’ять!

Словами не можна передати весь біль і печаль. Як страшний сон. Вічний спокій твоїй душі.

Співчуття з приводу смерті мами, бабусі.

Мене ошелешила ця страшна новина. Для мене вона – гостинна господиня, добра жінка, але для тебе… Втрата мами… Я тобі так співчуваю і плачу разом із тобою!

Ми дуже, дуже засмучені, не передати словами! Важко, коли втрачаєш близьких, але смерть матері – це горе, проти якого немає ліків. Прийми щирі співчуття втраті!

Вона була взірцем делікатності й такту. Пам’ять про неї буде настільки ж нескінченною, як її доброта до всіх нас. Відхід мами – ні з чим незрівнянне горе. Прийми мої глибокі співчуття!

Горе, ні з чим не порівнянне! І в мене немає слів, щоб зменшити твій біль. Але я знаю, що їй би не хотілося бачити твій відчай. Тримайся! Скажи мені, що б у ці дні я могла взяти на себе?

Ми щасливі, що знали її. Її добра вдача і щедрість дивували всіх нас, такою вона і запам’ятається! Важко висловити словами нашу скорботу – вона занадто велика. Нехай хоч малою втіхою стануть найдобріші спогади і світла пам’ять про неї!

Звістка про її відхід стала шоком для нас. Можемо лише здогадуватися, яким ударом став для Вас її відхід. У такі хвилини ми відчуваємо себе покинутими, але пам’ятайте, що у Вас є друзі, які любили і цінували Вашу матінку. Розраховуйте на нашу допомогу!

Словами не загоїти в серці страшну рану. Але світлі спогади про неї, як чесно і гідно вона прожила життя, завжди будуть сильнішими за смерть. У світлій пам’яті про неї ми вічно з Вами!

Втрачати близьких дуже важко… А втрата мами – це втрата частини себе… Мами буде завжди не вистачати, але нехай пам’ять про неї і тепло матері будуть з тобою завжди!

Словами не залікувати цю рану втрати. Але світла пам’ять про неї, яка чесно і гідно прожила життя, будуть сильнішими за смерть. Ми з Вами у вічній пам’яті про неї!

Усе життя її пройшло в незліченних працях і турботах. Такою сердечною і душевною жінкою ми і будемо пам’ятати її вічно!

Без батьків, без мами вже нікого немає між нами і могилою. Нехай мудрість і стійкість допоможе пережити тобі ці найважчі дні. Тримайся!

З нею пішов зразок чесноти! Але вона залишиться дороговказною зіркою для всіх нас, хто її пам’ятає, любить і шанує.

Як багато ми недосказали їй за життя!

Ми глибоко засмучені звісткою про смерть Вашого батька. Він був справедливою і сильною людиною, вірним і чуйним другом. Ми його добре знали і любили, як брата.

Наша родина сумує разом із Вами. Втрата такої надійної опори в житті непоправна. Але пам’ятайте, що ми вважатимемо за честь допомогти Вам у будь-яку хвилину, коли Вам це буде потрібно.

Співчуваю! Смерть коханого чоловіка – це втрата і себе самої. Тримайся, це найскладніші дні! Сумуємо разом із твоїм горем, ми поруч…

Сьогодні всі, хто знав його, сумують із Вами. Ця трагедія не залишає байдужими нікого з близьких. Я не забуду свого товариша ніколи, і вважаю обов’язком перед ним підтримати Вас із будь-якого приводу, варто Вам до мене звернутися.

Мені так шкода, що в нас із братом свого часу траплялися розбіжності. Але я завжди цінував і поважав його як особистість. Я прошу вибачення за моменти гордині і пропоную Вам свою допомогу. Сьогодні і завжди.

Завдяки твоїм висловлюванням про батька, мені здається, що і я знав його завжди. Співчуваю тобі через смерть такої коханої людини і такої близької тобі душі! Земля пухом…

Щиро шкодую про втрату вашого тата. Це дуже сумний і сумний для вас час. Але добрі спогади – це те, що допоможе пережити цю втрату. Ваш батько прожив довге і яскраве життя і досяг у ньому успіхів і поваги. До слів скорботи друзів і спогадів про нього долучаємося і ми.

Щиро співчуваю тобі… Яка людина, який масштаб особистості! Він заслуговує більше слів, ніж можна зараз сказати. У спогадах про дідуся – він і наш учитель справедливості та наставник по життю. Вічна йому пам’ять!

Твоє потрясіння від самотності, що настала, – важкий шок. Але в тебе є сили, щоб подолати горе і продовжити те, що він не встиг. Ми поруч, і ми допоможемо в усьому – звертайся! Це наш обов’язок пам’яті про батька!

Сумуємо з тобою в цю важку хвилину! Він – найдобріша людина, безсрібник, жив для ближніх. Співпереживаємо твоїй втраті і разом із тобою в найдобріших і найсвітліших спогадах про твого чоловіка.

Співчуваємо Вашій втраті! Співчуваємо – втрата непоправна! Розум, залізна воля, чесність і справедливість… – нам пощастило працювати з таким другом і колегою! Як за багато що ми хотіли б попросити в нього вибачення, але пізно… Вічна пам’ять могутній людині!

Важко підібрати вірні слова в цю важку хвилину. Сумую з тобою! Малою втіхою буде те, що не всім довелося випробувати таку любов, як ваша. Але нехай у твоїй пам’яті воно залишиться живим, повним сил і любові! Вічна пам’ять!

Є така мудрість: “Погано, якщо про тебе нікому піклуватися. Ще гірше, якщо нема про кого піклуватися тобі”. Упевнений, що він не хотів би, щоб ти так засмучувалася. Давай запитаємо його маму, чим зараз їй можна підсобити.

Співчуваю тобі! По життю рука об руку, а ось ця гірка втрата дісталася тобі. Потрібно, необхідно знайти в собі сили пережити ці найважчі хвилини і важкі дні. У нашій пам’яті він залишиться.

Виїзд менеджера додому чи до вказаного місця з каталогом пам'ятникiв!
Телефонуйте!