Він був світлою, доброю, могутньою, талановитою людиною. Прикладом для всіх нас. Будемо пам’ятати завжди!

Я любив її. Співчуваю!

Це трагедія: нам дуже боляче в цей час. Але Вам важче за всіх! Якщо можемо чимось Вам допомогти – звертайтеся одразу ж!

Він багато значив мені в житті. Сумую з Вами!

Уся наша родина співпереживає твоєму горю. Співчуваємо… Кріпись!

Яка втрата! Божа людина! Молюся за нього, молюся за всіх вас!

Як шкода, що не встиг сказати йому “Прости!”. Він відкрив для мене новий світ, і я пам’ятатиму про це завжди! Співчуваю щиро!

Я сумую за вашою втратою. Я знаю, що це важкий удар для вас.
Приносимо свої щирі співчуття всім рідним і близьким людям.

Пішла прекрасна людина. Мої співчуття вам і всій вашій родині в цей сумний і важкий момент.

Ця трагедія завдала болю всім нам. Але звісно, Вас вона зачепила найбільше. Прийміть мої співчуття.

Щирі співчуття рідним і близьким. Велика втрата для нас. Пам’ять про неї буде в наших серцях. Сумуємо разом із рідними.

Прийміть наші щирі співчуття. Нехай Бог воздасть їй на небесах за все добро що вона творила. Вона є і залишиться в наших серцях….

Приносимо Вам і всій вашій родині свої глибокі співчуття у зв’язку з трагічною смертю… Ми поділяємо вашу скорботу і звертаємо до вас слова підтримки і розради. Ми молимося за загиблого… Зі співчуттями, …

Щирі співчуття рідним і близьким передчасно померлого …. від усієї нашої родини. Дуже гірко втрачати своїх коханих, рідних і близьких, і вдвічі гірше, якщо нас покидають молоді, красиві й талановиті. Упокой Господи його душу.

Усі, хто знав його, сумують зараз, адже така трагедія не може залишити байдужим нікого. Я розумію, наскільки вам важко зараз. Я не зможу забути його ніколи і запевняю, що буду всіляко підтримувати вас, варто вам до мене звернутися.

Ми сумуємо разом із вами за тим, хто передчасно пішов. Це велика втрата для всіх, ми висловлюємо щирі співчуття батькам, усім рідним і близьким. Хай благословить Господь його душу.

Кажуть, онуків люблять навіть більше, ніж своїх дітей. І ми відчули сповна цю любов нашої бабусі. Її любов грітиме нас усе життя, і ми, своєю чергою, передамо частинку цього тепла онукам і правнукам – нехай сонце любові не меркне ніколи…

Немає нічого страшнішого і болючішого за втрату дитини. Неможливо знайти таких слів підтримки, щоб хоч на краплю полегшити ваш біль. Можна тільки здогадуватися, як вам зараз важко. Прийміть наші щирі співчуття про смерть вашої дорогої донечки.

Дорогий… Нехай я не дуже добре знав твого батька особисто, але я знаю, як багато він значив у твоєму житті, адже ти так часто розповідав про його життєлюбність, почуття гумору, мудрість, турботу про тебе… Гадаю, дуже багатьом людям його не вистачатиме. Я молю Бога за тебе і вашу сім’ю.

Немає слів висловити, як глибоко ми сумуємо про смерть. Вона була чудовою, доброю жінкою. Ми навіть уявити не можемо, наскільки сильним ударом став її відхід для Вас. Ми нескінченно сумуємо за нею і пам’ятаємо, як вона одного разу … . Вона була зразком такту і милосердя. Ми щасливі, що вона була в нашому житті. Ви можете розраховувати на нашу допомогу в будь-яку хвилину.

Щиро шкодую про втрату вашого тата. Я висловлюю щире співчуття всім вам і знаю, це дуже сумний і сумний для вас час. Я знаю зі свого життя, наскільки глибокі втрати, коли ти розумієш, що його більше не буде у вашому житті. Я можу вам сказати, єдине, що може допомогти пережити вам вашу втрату – це ваші спогади. Ваш батько прожив довге і повноцінне життя і багато чого досяг у своєму житті. Його завжди пам’ятатимуть як працьовиту, розумну і люблячу людину. Мої думки і молитви будуть з усіма вами. Бажаю вам знайти розраду у ваших рідних і близьких, хто розділяє вашу втрату. Моє найглибше співчуття.

Я вражений цією сумною новиною. Важко її прийняти. Поділяю твій біль втрати…

Моє серце розбите вчорашньою звісткою. Переживаю разом із тобою і згадую найтеплішими словами! Важко прийняти втрату! Вічна пам’ять!

Звістка про смерть брата – страшний удар! Боляче навіть подумати про те, що ми більше його не побачимо. Прийми наші з чоловіком співчуття твоїй втраті!

Досі новина про смерть тітки здається безглуздою помилкою! Неможливо це усвідомити! Прийми мої щирі співчуття твоїй втраті!

Співчуваю! Боляче навіть подумати про це, важко говорити. Співчуваю твоєму болю! Вічна пам’ять!

Важко висловити словами, як ми співпереживаємо вашій втраті! Золота людина, яких мало! Ми будемо пам’ятати про нього завжди!

Це неймовірна, катастрофічна втрата. Втрата справжньої людини, кумира, зразкового сім’янина і громадянина своєї країни.

Співпереживаємо Вашій втраті! Повідомлення про смерть сина вразило всю нашу родину. Ми пам’ятаємо і запам’ятаємо його як найдостойнішу людину. Прийміть наші щирі співчуття!

Слабка розрада, але знайте, що ми поруч із вами в горі втрати доньки і щиро співпереживаємо всій вашій родині! Вічна пам’ять!

Словами не можна передати весь біль і печаль. Як страшний сон. Вічний спокій твоїй душі.

Мене ошелешила ця страшна новина. Для мене вона – гостинна господиня, добра жінка, але для тебе… Втрата мами… Я тобі так співчуваю і плачу разом із тобою!

Ми дуже…, дуже засмучені, не передати словами! Важко, коли втрачаєш близьких, але смерть матері – це горе, проти якого немає ліків. Прийми щирі співчуття втраті!

Вона була взірцем делікатності й такту. Пам’ять про неї буде настільки ж нескінченною, як її доброта до всіх нас. Відхід мами – ні з чим не порівнянне горе. Прийми мої глибокі співчуття!

Ми щасливі, що знали її. Її добра вдача і щедрість дивували всіх нас, такою вона і запам’ятається! Важко висловити словами нашу скорботу – вона занадто велика. Нехай хоч малою втіхою стануть найдобріші спогади і світла пам’ять про неї!

Звістка про її відхід стала шоком для нас. Можемо лише здогадуватися, яким ударом став для Вас її відхід. У такі хвилини ми відчуваємо себе покинутими, але пам’ятайте, що у Вас є друзі, які любили і цінували Вашу маму. Розраховуйте на нашу допомогу!

Словами не залікувати в серці страшну рану. Але світлі спогади про неї, як чесно і гідно вона прожила життя, завжди будуть сильнішими за смерть. У світлій пам’яті про неї ми вічно з Вами!

Втрачати близьких дуже важко… А втрата мами – це втрата частини себе… Мами буде завжди не вистачати, але нехай пам’ять про неї і тепло матері будуть з тобою завжди!

Усе життя її пройшло в незліченних працях і турботах. Такою сердечною і душевною жінкою ми і будемо пам’ятати її вічно!

Без батьків, без мами вже нікого немає між нами і могилою. Нехай мудрість і стійкість допоможе пережити тобі ці найважчі дні. Тримайся!

З нею пішов зразок чесноти! Але вона залишиться дороговказною зіркою для всіх нас, хто її пам’ятає, любить і шанує.

Саме для неї можна присвятити добрі слова: “Та, чиї вчинки і справи відбувалися від душі, від серця”. Нехай земля їй буде пухом!

Прожите нею життя має ім’я: “Доброчесність”. Вона – джерело життя, віри і любові для люблячих дітей і онуків. Царство небесне!

Як багато ми недосказали їй за життя!

Прийми мої щирі співчуття! Яка людина! Вона як жила скромно й тихо, так і пішла смиренно, ніби свічка згасла.

Ми глибоко засмучені звісткою про смерть Вашого батька. Він був справедливою і сильною людиною, вірним і чуйним другом. Ми його добре знали і любили, як брата.

Наша родина сумує разом із Вами. Втрата такої надійної опори в житті непоправна. Але пам’ятайте, що ми вважатимемо за честь допомогти Вам у будь-яку хвилину, коли Вам це буде потрібно.

Співчуваю! Смерть коханого чоловіка – це втрата і себе самої. Тримайся, це найскладніші дні! Сумуємо разом із твоїм горем, ми поруч…

Сьогодні всі, хто знав його, сумують із Вами. Ця трагедія не залишає байдужими нікого з близьких. Я не забуду свого товариша ніколи, і вважаю обов’язком перед ним підтримати Вас із будь-якого приводу, варто Вам до мене звернутися.

Мені так шкода, що в нас із …… свого часу траплялися розбіжності. Але я завжди цінував і поважав його як особистість. Я прошу вибачення за моменти гордині і пропоную Вам свою допомогу. Сьогодні і завжди.

Щиро шкодую про втрату вашого тата. Це дуже сумний і сумний для вас час. Але добрі спогади – це те, що допоможе пережити цю втрату. Ваш батько прожив довге і яскраве життя і досяг у ньому успіхів і поваги. До слів скорботи друзів і спогадів про нього долучаємося і ми.

Щиро співчуваю тобі… Яка людина, який масштаб особистості! Він заслуговує більше слів, ніж можна зараз сказати. У спогадах про дідуся – він і наш учитель справедливості та наставник по життю. Вічна йому пам’ять!

Без батька, без батьків уже нікого немає між нами і могилою. Але він подавав приклад мужності, стійкості та мудрості. І я впевнена в тому, що він зараз не хотів би, щоб ти так сумувала. Кріпись! Я щиро співчуваю тобі.

Твоє потрясіння від самотності, що настала, – важкий шок. Але в тебе є сили, щоб подолати горе і продовжити те, що він не встиг. Ми поруч, і ми допоможемо в усьому – звертайся! Це наш обов’язок пам’яті про батька!

Сумуємо з тобою в цю важку хвилину! Він – найдобріша людина, безсрібник, жив для ближніх. Співпереживаємо твоїй втраті і разом із тобою в найдобріших і найсвітліших спогадах про твого чоловіка.

Співчуваємо Вашій втраті! Співчуваємо – втрата непоправна! Розум, залізна воля, чесність і справедливість… – нам пощастило працювати з таким другом і колегою! Як за багато що ми хотіли б попросити в нього вибачення, але пізно… Вічна пам’ять могутній людині!

Мамо, сумуємо і плачемо разом із тобою! Щира наша подяка від дітей та онуків і тепло спогадів про доброго батька і доброго діда! Наша пам’ять про нього буде вічною!

Хотілося б знайти слова, щоб хоч якось полегшити твій біль, але важко уявити, чи є на землі такі слова взагалі. Світла і вічна пам’ять!

Сумую з тобою в цю важку хвилину. Страшно навіть уявити, ніби половинка тебе пішла. Але заради дітей, заради близьких, потрібно пережити ці скорботні дні. Незримо він завжди буде поруч – у душі і в нашій вічній пам’яті про цю світлу людину.

Любов не помре, а пам’ять про неї завжди освітлюватиме наші серця!

Для всіх нас він залишиться прикладом життєлюбства. І нехай його любов до життя осяє тобі порожнечу і горе втрати і допоможе пережити час прощання. Ми сумуємо з тобою в скрутну хвилину і будемо пам’ятати його вічно!

Є такі скорботні слова: “Кохана людина не вмирає, а просто поруч бути перестає”. У твоїй пам’яті, у твоїй душі ваша любов буде вічною! Добрим словом його пам’ятаємо і ми.

Виїзд менеджера додому чи до вказаного місця з каталогом пам'ятникiв!
Телефонуйте!