Яка втрата! Божа людина! Молюся за нього, молюся за всіх вас!

Як шкода, що не встиг сказати йому “Прости!”. Він відкрив для мене новий світ, і я буду пам’ятати про це завжди! Співчуваю щиро!

Приносимо Вам і всій вашій родині свої глибокі співчуття у зв’язку з трагічною смертю… Ми поділяємо вашу скорботу і звертаємо до вас слова підтримки і розради. Ми молимося за загиблого… Зі співчуттями …

Щирі співчуття рідним і близьким передчасно померлого …. від усієї нашої родини. Дуже гірко втрачати своїх коханих, рідних і близьких, і вдвічі гірше, якщо нас покидають молоді, красиві й талановиті. Упокой Господи його душу.

Кажуть, онуків люблять навіть більше, ніж своїх дітей. І ми відчули сповна цю любов нашої бабусі. Її любов грітиме нас усе життя, і ми, своєю чергою, передамо частинку цього тепла онукам і правнукам – нехай сонце любові не меркне ніколи…

Словами не можна передати весь біль і печаль. Як страшний сон. Вічний спокій твоїй душі.

Ми дуже, дуже засмучені, не передати словами! Важко, коли втрачаєш близьких, але смерть матері – це горе, проти якого немає ліків. Прийми щирі співчуття втраті!

Ми щасливі, що знали її. Її добра вдача і щедрість дивували всіх нас, такою вона і запам’ятається! Важко висловити словами нашу скорботу – вона занадто велика. Нехай хоч малою втіхою стануть найдобріші спогади і світла пам’ять про неї!

Звістка про її відхід стала шоком для нас. Можемо лише здогадуватися, яким ударом став для Вас її відхід. У такі хвилини ми відчуваємо себе покинутими, але пам’ятайте, що у Вас є друзі, які любили і цінували Вашу маму. Розраховуйте на нашу допомогу!

Словами не залікувати цю рану втрати. Але світла пам’ять про неї, яка чесно і гідно прожила життя, будуть сильнішими за смерть. Ми з Вами у вічній пам’яті про неї!

Без батьків, без мами вже нікого немає між нами і могилою. Нехай мудрість і стійкість допоможе пережити тобі ці найважчі дні. Тримайся!

Саме для неї можна присвятити добрі слова: “Та, чиї вчинки і справи відбувалися від душі, від серця”. Нехай земля їй буде пухом!

Прожите нею життя має ім’я: “Доброчесність”. Вона – джерело життя, віри і любові для люблячих дітей і онуків. Царство небесне!

Як багато ми недосказали їй за життя!

Прийми мої щирі співчуття! Яка людина! Вона як жила скромно і тихо, так і пішла смиренно, ніби свічка згасла.

Ми глибоко засмучені звісткою про смерть Вашого батька. Він був справедливою і сильною людиною, вірним і чуйним другом. Ми його добре знали й любили, як брата.

Завдяки твоїм висловлюванням про батька, мені здається, що і я знав його завжди. Співчуваю тобі про смерть такої коханої людини і такої близької тобі душі! Земля пухом…

Щиро шкодую про втрату вашого тата. Це дуже сумний і сумний для вас час. Але добрі спогади – це те, що допоможе пережити цю втрату. Ваш батько прожив довге і яскраве життя і досяг у ньому успіхів і поваги. До слів скорботи друзів і спогадів про нього долучаємося і ми.

Щиро співчуваю тобі… Яка людина, який масштаб особистості! Він заслуговує більше слів, ніж можна зараз сказати. У спогадах про дідуся – він і наш учитель справедливості та наставник по життю. Вічна йому пам’ять!

Без батька, без батьків уже нікого немає між нами і могилою. Але він подавав приклад мужності, стійкості та мудрості. І я впевнена в тому, що він зараз не хотів би, щоб ти так сумувала. Кріпись! Я щиро співчуваю тобі.

Твоє потрясіння від самотності, що настала, – важкий шок. Але в тебе є сили, щоб подолати горе і продовжити те, що він не встиг. Ми поруч, і ми допоможемо в усьому – звертайся! Це наш обов’язок пам’яті про батька!

Мамо, сумуємо і плачемо разом із тобою! Щира наша подяка від дітей та онуків і тепло спогадів хорошому батькові та доброму дідові! Наша пам’ять про нього буде вічною!

Благословенні ті, пам’ять про кого буде такою ж світлою, як про нього. Ми будемо пам’ятати і любити його вічно. Тримайся! Йому було б легше, якби він знав, що ти з усім цим упораєшся.

Хотілося б знайти слова, щоб хоч якось полегшити твій біль, але важко уявити, чи є на землі такі слова взагалі. Світла і вічна пам’ять!

Любов не помре, а пам’ять про неї завжди буде освітлювати наші серця!

Виїзд менеджера додому чи до вказаного місця з каталогом пам'ятникiв!
Телефонуйте!