Встановлення пам’ятників у Запоріжжі та Дніпрі

Довговічність конструкції пам’ятника безпосередньо залежить від установки. Є важливі моменти, які слід враховувати під час монтування:

1) встановлення пам’ятника рекомендовано проводити після закінчення 9-12 місяців з моменту поховання, оскільки проливні дощі восени і навесні дають значну усадку ґрунту.
2) заливка фундаменту і складання деталей пам’ятника мають проводитися за температури не нижче +5°C. Період проведення монтажних робіт на кладовищі починається з середини березня і закінчується серединою листопада. Залежно від погодних умов період встановлення пам’ятника може змінюватися.

Основні способи встановлення пам’ятників.

1. Встановлення пам’ятника на відкритий ґрунт (вкопують у ґрунт залізобетонні балки, на які встановлюють пам’ятник).

2. Встановлення пам’ятника на тротуарну плитку (вкопують у ґрунт залізобетонні балки, на які встановлюють тротуарну плитку, а вже на неї зверху встановлюють пам’ятник).
3. Встановлення пам’ятника на бетонну протиусадкову плиту (вкопують у ґрунт залізобетонні балки, на які укладається протиусадкова плита, а вже на неї зверху встановлюється пам’ятник).

Протиусадкова плита – це конструкція з двох деталей, які в зборі представляють бетонний майданчик з розмірами 1750х1000х50. Поверхня протиусадкової плити – імітація тротуарної плитки.

Ця плита використовується замість плитки з метою зниження ймовірності просідання пам’ятника. Крім того, протиусадкова плита значно зменшує кількість бур’янів на могилі.

4. Встановлення на бетонний цоколь. Цей вид установки користується попитом серед людей, які прагнуть не тільки облагородити, а й врятувати місце захоронення від проростання бур’янів, а також максимально знизити ймовірність просідання пам’ятника.
Здійснюють бетонування двома способами:

1) бетонування з можливістю захоронення в подальшому;
2) монолітно-залита ділянка.

На сьогодні наша компанія ТПК “Приозерний” застосовує сучасні технології під час бетонування. Це бетонування на палях. Палі являють собою отвори глибиною 1,5 м і діаметром 15 см. Ці отвори робить верстат обертального буріння (мотобур), потім туди закладається арматура і заливається бетонний розчин. Зупинивши свій вибір на бетонуванні паль, замовник отримає стійку і міцну конструкцію пам’ятника, що дасть змогу уникнути усадки і видавлювання ґрунту з-під нього.

Основною метою підприємства є дотримання наступних принципів: найкраще співвідношення ціни та якості, а також гарантія виконання своїх зобов’язань у заявлені терміни.

З питань і консультацій телефонуйте: (067) 603-35-10.

Виїзд менеджера додому чи до вказаного місця з каталогом пам'ятникiв!
Телефонуйте!