Лезники
Головна особливість цього граніту: привабливий відомий колір. Камінь, що видобувається в Лезниківському гранітному кар'єрі, має основний червоний колір, що характеризується широкою варіативною палітрою: від темно-коричневого до близько малинового.

Капустинський
Граніт Капустинський є натуральним каменем дивовижно красивого червоного кольору. Матеріал характеризується крупнозернистою структурою із чорними вкрапленнями.

Маславка
Маславський граніт - це граніт зеленого кольору, що видобувається в с. Суха Воля, Житомирської області Даний граніт має середньозернисту структуру і дуже привабливий відтінок, який варіюється між оливковим і зеленим.

Покостовський
Покостовський граніт добувається в с.Покостівка, Житомирської області. Граніту Покостовського родовища характерна стабільність кольору, Його відтінок насичений і рівномірний. До того ж він не має радіоактивного забруднення («не фонить»). Без перебільшення можна сказати, що граніт Покостівка, він же Grey Ukraine, є найміцнішим гранітом, який видобувається в Україні.

Токовський
Токівський граніт - це граніт червоно-коричневого кольору, що видобувається в с. Струм, Дніпропетровської області. Токівське родовища граніту є одним із найбільших в Україні. Граніт Тік має дрібнозернисту структуру і рівномірний, червоно-коричневий, відтінок.

Янцевський
Янцевський гранітний кар'єр – це природне родовище каменю сірого кольору із чорними крапленнями у текстуру. Таке забарвлення гармонійно поєднується з різноманітними дизайнами.

Коростишівський
Янцевський гранітний кар'єр – це природне родовище каменю сірого кольору із чорними крапленнями у текстуру. Таке забарвлення гармонійно поєднується з різноманітними дизайнами.

Букінський
Букінське габро – це чорний граніт, що видобувається в кількох кар'єрах, розташованих біля с. Буки, Вінницька область. Габбро Буки володіє дрібнозернистою структурою і насиченим чорним кольором. У його структурі присутня мінімальна кількість світлих вкраплень, відсутні слюдяні включення, що надають граніту рудуватий відтінок.

Портрети на різних гранітах

Майстерня пам'ятникiв

ТПК "Приозерний"

Акції на пам'ятники цілий рік! Знижки – до 15%!
Виїзд менеджера додому чи до вказаного місця з каталогом пам'ятникiв!
Телефонуйте!